?

Log in

 
 
06 October 2006 @ 10:56 pm
Uodas  

Sėdžiu sau prie kompo su kiaule-pižama (o ji kažkodėl kvepia vyšniom) ir susiradau savo žiemines miego kojinės (močiutės rankų darbas, pūkuotis, šiltos, gražios, nuostabios). Dar apsiviniojus kažkokiu žaliu daiktu su kutukais. Jaukiai šilta, neskaitant to, kad kairės rankos pirštas, esantis prie mažiausio piršto (nežinau, kaip vadinasi, gal Bevardis) ir nušalęs ir įgavo keistai balkšvą spalvą. Na, jis juda. Dar pergyventi nereikia. 

-----

Ką tik žiūrėjau filmą. Ne, tai nėra įdomus filmas. Nes tai yra amerikietiška romantinė komedija, kuri vadinasi YPAČ originaliai "The Lizzie McGuire Movie" (beje, ką reiškia tas 'Mc' prieš pavardę?). Geriau vakaro negalėjau praleisti! Gana sunku apibūdinti filmo esmę, bet įsiminė, kaip visą filmą Hilary Duff laidė tokius garsus: Ach, och, noo, oh, hey, huh, hmm etc. (ai, dar buvo panašu kažkas į kūdikišką kryktavimą, bet nežinau, kaip tą garsą įgarsinti raidėm). Tai vat. Po to filmo galvoje skamba kažkokia ale daina, kurią ji dainavo Romoje milžiniškai miniai, žodžiai maždaug tokie: I’ve got somewhere I belong, I’ve got somebody to love, this is what dreams are made of... Ir, žinoma DAUG aukščiau išvardintų jaustukų. Tai vat, kiektas filmas, kaip reikalas. Ai, be viso šito, dar galvoje pradėjo daužytis žodžia stars are blind. Galvoju, iš kur jie man čia girdėti, pasirodo, kad tai Hilton daina. Tiesiog gražu. 

-----

Šiąnakt susapnavau, kad man paskambino Donatas ir paprašė pažiūrėti Gretą. Šiandiena, grįžus iš mokyklos, man paskambino Donatas ir paprašė pažiūrėti ryt vakare Gretą. Šiandiena su Šalne kalbėjau apie vėdarus pas mano močiutę, vėliau Miglė (sesuo) man pasakė, kad Monika (mano pusseserė) sakė, kad reikės važiuoti pas močiutę vėdarų (nuostabus senelių ir anūkių susitikimas). O ryt aš ir važiuosiu pas močiutę pietų. Tai vat. Man patinka tokie sutapimai. Aš jautri mėnuliui. Kaip tik šiuo metu yra pilnatis, ji mane blogai veikia, nes aš DAUG sapnuoju ir vis kažkokias nesąmones. Tai veikia. Taigi, veikiant pilnačiai, aš sumąsčiau, kad reikia pamėginti išpranašauti ateitį. Miglei nupasakojau jos rytojaus dieną. Jei bent kažkas įvyks - aš turiu galių.  

-----

Mačiau reklamą, vieno internetinio puslapio per TV. Ten pasakojama, kaip vaikai galėtų praleisti pamokas. Įdomu, ar tokia reklama yra teisėta? O tuo labiau reklamuojanti internetinę svetainę. Ji man nepatinka. Faktas lieka faktu - lietuviai nemoka kurti reklamų. Todėl Ieva ir studijuos reklamą... Che che che.

-----

Laikas eiti ir sapnuoti pranašiškus sapnų. 

Ieva

 
 
Current Location: Namo
Current Mood: calmNusiteikusi MIEGUI
Current Music: Bob Marley - Sun Is Shining
 
 
 
Nostranostra_ on October 6th, 2006 08:29 pm (UTC)
'mc' (arba 'mac') yra is galų kalbos atėjęs palikimas. seniau tai reikšdavo 'sūnus', angliškai - 'son of' :)

analogas skandinavų pavardėse - pavardės pabaigoje pridėtas 'son', pvz. Gustafsson.
Ieva: Vitruvian Mani_e_v_a on October 7th, 2006 12:00 pm (UTC)
Oh, thanks.
Agnė: French Dog.black_paws on October 7th, 2006 09:56 am (UTC)
Neblogai, net geriau už Tautvio ženklus!

Beje, man labai patinka, kad tarp interests turi 'kygos'.
Ieva: Vitruvian Mani_e_v_a on October 7th, 2006 12:02 pm (UTC)
Tautvydo ženkklus galima interpretuoti kaip nori ir kaip tik gali. O pas mane nėra interpretacijos, nes yra kaip yra.
temstant on October 7th, 2006 02:35 pm (UTC)
O dabar ėmė aktyviai transliuoti P.Hilton naują klipą. Vis dėl to, tikriausiai ji viena iš nedaugelio tų popsistų, kurių klipus galima pažiūrėt IKI GALO. Dar žvingdina ta mintis, jog jin nedainuoja gyvai, nes visiškai neturi balso, whahah.
Ieva: Vitruvian Mani_e_v_a on October 7th, 2006 03:00 pm (UTC)
Gal reikės pažiūrėti. Aš kai išgirdau, kad jos batų nr yra 43, tai vis į jos kojas spoksau.
temstant on October 7th, 2006 03:06 pm (UTC)
OMG ;DDDDD
Aš ir noriu jas pamatyt ;D
keistas_vaikiskeistas_vaikis on October 7th, 2006 05:24 pm (UTC)
http://download.yousendit.com/322AEB1914CA0AF8

! Aš ir tą filmą žiūrėjau! Kox fainas, ane? :D Man labai patiko, jėga, ir dainos jėga, ir labai gražus.

Ženklai! Man patinka ta idėja, patikrinti ar turi galių.
Ieva: Vitruvian Mani_e_v_a on October 8th, 2006 07:46 am (UTC)
Dėl filmo kietumo, gal sakau, kad nieko nesakysiu.
Jo jo... Pasirodo, kad aš galių neturiu. Arba turiu, bet šiaip pamiršau, ką sapnavau.