?

Log in

 
 
06 August 2006 @ 10:58 pm
Man liūdniau dėl Lennono mirties, nei dėl Kurto  

Iš tiesų, šis tekstas yra paaršytas gulint lovoje, sąsiuvinyje, su geltonu Antulio Donaldo mylimosios Deizės (ar Rožės) tušiniku. Tiesiog negaliu užmigti. Noriu parašyti LJ entry lovoje. Visai patogu čia ir šilta. 
-----
Šiandiena, visą dieną, perrašinėjau tėvui lietuviškų vestuvių scenarijų. Na, viskas, kaip ten vyskta, kas po ko ir pan. Nežinau. Aš buvau 2 lietuviškose vestuvėse ir nelabai jau jos mane sužavėjo. Tiesiog, tie stalo išpirkimai, piršlio karimai, nuotakos vogimas ir pan. man atrodo kiek vaikiškai. Bet tradicija nuimti jaunajai rūtų vainikėlį ir, įdėjus į dėžutę, perduoti jaunajam, man atrodo graži. Kaip naivu tikėti tuo, kad jaunoji dar nekalta. Bet, turbūt, tas tikėjimas ir yra visas grožis. Gal...
-----
Šio mėnesio pepperių kalendoriaus puslapis priklauso Chad Smith. Oh, God. I love him. He's realy great drummer. O jo juokeliai tokie kvaili, tokie neaiškiai faini. O taip, jis valdo.
-----
Nuoširdžiausia daina, kokią aš esu kada nors girdėjusi yra The Libertines "What Katie did". Ne, aš nelaikau savęs The Libertines fane, nes aš jų beveik neklausau. Mano turimi įrašai apsiriboja tuo, ką man įrašė black_paws. Anyway, vieną dalyką tikrai galiu apie juos pasakyti - jie mieli. Jie jautrūs. O, beje, klausydama "What Katie did", aš negaliu nesišypsoti. Ok, mano išvados paprastos: The Libertines gera grupė (suprasti ne kaip gerai grojanti, dainuojanti ir pan.). Jie man šviesūs. 
-----
Jau 4h ryto. Reikia eiti miegoti, nes ryt (ne, šiandiena), važiuosiu pas senelius. Kažkaip atsikelti reikės. Tikrai džiaugiuosi, kad yra toks dalykas, kaip miegas. Bet galėtų nebūti to žiauraus kėlimosi proceso.

Labanaktis, Ieva.
-----

Šiandiena prisiminiau, kaip man kažkada pusseserė pasakė, kad reikia turėti lovoje netikrą vyrą [Ieva klausiamu žvilgsiu į ją]. O ji man atsakė. Na, pavyzdžiui, mano 'vyras' yra pagalvė. Aišku, ji nepatenkina mano seksualinių poreikių, bet vis tiek. 
Šiandiena, tai prisiminusi pagalvojau, ar tai negalėtų būti kažkokios ligos pasireiškimas.

Ieva 

 
 
Current Location: Namai
Current Mood: calmlabai ramiai
Current Music: Už lango svirpliai duodasi.
 
 
 
Agnė: Polka dots.black_paws on August 7th, 2006 02:20 am (UTC)
Man tai dėl Syd Barretto.
Deizė! Maniau, nieks jau nebevartoja to vardo, jis būdavo tik senuose lietuviškuose Donaldo komiksuose.

Džiaugiuosi dėl Libertines.

Kam tėvui scenarijus, ruošias tuoktis?
Ievai_e_v_a on August 7th, 2006 02:51 pm (UTC)
Re: Man tai dėl Syd Barretto.
Ne, krikštasūnio vestuvėse bus piršliu.